;

BERES KAFEJE MAX NE-200

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Beres Kafeje Max, Modeli: NE-200, Me fuqi 800 W, kapacitet 0.27 L dhe funksionon ne menyre manuale; E pajisur me depozite per ruajtjen e kafese. Ideale per t'i dhene shijen perfekte kafese tuaj.
Sasia
Raporto

Kodi: #52632

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Beres Kafeje Max, Modeli: NE-200, Me fuqi 800 W, kapacitet 0.27 L dhe funksionon ne menyre manuale; E pajisur me depozite per ruajtjen e kafese. Ideale per t'i dhene shijen perfekte kafese tuaj.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.