;

ANDROID TV BOX ELEKTRA EA-204KUHD

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Android TV Box Elektra, Modeli: EA-204KUHD, Me dalje HDMI dhe hyrje USB; Me rezolucion UHD 4K dhe memorie qe arrin deri ne 16 GB (2GB RAM).
Sasia
Raporto

Kodi: #52554

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Android TV Box Elektra, Modeli: EA-204KUHD, Me dalje HDMI dhe hyrje USB; Me rezolucion UHD 4K dhe memorie qe arrin deri ne 16 GB (2GB RAM).

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.