;

Beres Pure

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Nje paisje ideale ne kuzhine tuaj, idelae per te pergatitur pure, supa, cokollate apo salca te shijshme, me nje dizanj ergonomik i lehte dhe praktik ne perdorim, Me 2 aksesore ne paktim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje paisje ideale ne kuzhine tuaj, idelae per te pergatitur pure, supa, cokollate apo salca te shijshme, me nje dizanj ergonomik i lehte dhe praktik ne perdorim, Me 2 aksesore ne paktim.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.