;

Aparat Oksimeter

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat oksimeter Modeli: X1805, mund të përcaktojë saktë nivelet e oksigjenit në gjak, rrahjet e zemrës dhe te pulsit në 8 sekonda dhe ta shfaqë atë lehtësisht në ekranin e madh dixhital LED, Gama per matjen e oksigjenit ne gjak: 35% ~ 100%, Gama per matjen e pulsit:30-250 bpm, i pershtatshem per individët me çrregullime të zemrës dhe frymëmarrjes, Qe te monitoroni vazhdimisht shendetin tuaj. Funksionon me bateri.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat oksimeter Modeli: X1805, mund të përcaktojë saktë nivelet e oksigjenit në gjak, rrahjet e zemrës dhe te pulsit në 8 sekonda dhe ta shfaqë atë lehtësisht në ekranin e madh dixhital LED, Gama per matjen e oksigjenit ne gjak: 35% ~ 100%, Gama per matjen e pulsit:30-250 bpm, i pershtatshem per individët me çrregullime të zemrës dhe frymëmarrjes, Qe te monitoroni vazhdimisht shendetin tuaj. Funksionon me bateri.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.