;

Aparat Tensioni

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat per matjen e tensionit, ben matjen ne menyre te sakte te presionit te gjakut, I projektuar për rehati dhe shpejtesi, me ekran te madh dixhital per shfaqjen e numrave, ndricim i brendshem me 3 ngjyra: e kuqe - presion i lartë, portokalli - pak i larte, e gjelbër - normale, Funksionon me bateri.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat per matjen e tensionit, ben matjen ne menyre te sakte te presionit te gjakut, I projektuar për rehati dhe shpejtesi, me ekran te madh dixhital per shfaqjen e numrave, ndricim i brendshem me 3 ngjyra: e kuqe - presion i lartë, portokalli - pak i larte, e gjelbër - normale, Funksionon me bateri.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.