;

Aparat Tensioni

(0 Vleresime)

2,590 Lekë 2,990 Lekë (-13%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat per matjen e tensionit, ben matjen e presionit te gjakut dhe zbulimin e aritmise IHB, I projektuar për rehati dhe për të siguruar përdorimin e duhur dhe të saktë, Me ekran te madh dixhital per shfaqjen e numrave Permasat: 13.5 x 11 x 7 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat per matjen e tensionit, ben matjen e presionit te gjakut dhe zbulimin e aritmise IHB, I projektuar për rehati dhe për të siguruar përdorimin e duhur dhe të saktë, Me ekran te madh dixhital per shfaqjen e numrave Permasat: 13.5 x 11 x 7 cm.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.