;

50 Maska Mbrojtese

(0 Vleresime)

990 Lekë 990 Lekë (-0%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Set me 50 Maska,me 3 shtresa mbrojtese, per mbrojtjen ne ambiente te ndryshme. Per te gjithe familjen,mjaft praktike dhe komode.Nuk deperton asgje pervec ajrit.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 50 Maska,me 3 shtresa mbrojtese, per mbrojtjen ne ambiente te ndryshme. Per te gjithe familjen,mjaft praktike dhe komode.Nuk deperton asgje pervec ajrit.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.