;

Lavatriçe SAMSUNG

(0 Vleresime)

42,900 Lekë 52,900 Lekë (-19%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Lavatriçe SAMSUNG, Modeli: WW70J5355FW/AD, Per ju qe keni nevoje per nje lavatrice cilesore ne shtepine tuaj, me kapacitet per larjen e 7 kg rroba, Me 14 programe larje per rrobat e bardha dhe ato me ngjyre, Numri i rrotullimeve: 1200 xhiro per minute, Niveli i zhurmes eshte 62 DB / 76 DB, Klasi i energjise A+++, Dimensionet; 85 x 60 x 55 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Lavatriçe SAMSUNG, Modeli: WW70J5355FW/AD, Per ju qe keni nevoje per nje lavatrice cilesore ne shtepine tuaj, me kapacitet per larjen e 7 kg rroba, Me 14 programe larje per rrobat e bardha dhe ato me ngjyre, Numri i rrotullimeve: 1200 xhiro per minute, Niveli i zhurmes eshte 62 DB / 76 DB, Klasi i energjise A+++, Dimensionet; 85 x 60 x 55 cm.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.