;

Lavatriçe MIDEA

(0 Vleresime)

21,990 Lekë 24,990 Lekë (-12%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Lavatriçe MIDEA, Modeli: MFE50-S804/A07(A1), Per ju qe keni nevoje per nje lavatrice cilesore ne shtepine tuaj, me kapacitet per larjen e 5 kg rroba, Me 23 programe larje per rrobat e bardha dhe ato me ngjyre, Numri i rrotullimeve: 800 xhiro per minute, Niveli i zhurmes eshte 59 DB / 74 DB, Klasi i energjise A+, Dimensionet; 85 x 60 x 52 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Lavatriçe MIDEA, Modeli: MFE50-S804/A07(A1), Per ju qe keni nevoje per nje lavatrice cilesore ne shtepine tuaj, me kapacitet per larjen e 5 kg rroba, Me 23 programe larje per rrobat e bardha dhe ato me ngjyre, Numri i rrotullimeve: 800 xhiro per minute, Niveli i zhurmes eshte 59 DB / 74 DB, Klasi i energjise A+, Dimensionet; 85 x 60 x 52 cm.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.