;

Biciklete 29 Venum BLACK MAMBA 6.0 D

(0 Vleresime)

59,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete 29" Venum BLACK MAMBA 6.0 D, ndertuar nga trup material alumini te qendrueshem, dizanj i bukur sportiv, numri i marsheve 21, edhe me drita fosforshente, ideale per shetitje te gjata.
Sasia
Raporto

Kodi: #51414

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Biciklete 29" Venum BLACK MAMBA 6.0 D, ndertuar nga trup material alumini te qendrueshem, dizanj i bukur sportiv, numri i marsheve 21, edhe me drita fosforshente, ideale per shetitje te gjata.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.