;

Biciklete 29 Max Runner

(0 Vleresime)

22,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete 29" Max Runner, ndertuar nga trup material alumini te qendrueshem, dizanj i bukur sportiv, numri i marsheve 7,ideale per shetitje te gjata.
Sasia
Raporto

Kodi: #51411

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Biciklete 29" Max Runner, ndertuar nga trup material alumini te qendrueshem, dizanj i bukur sportiv, numri i marsheve 7,ideale per shetitje te gjata.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.