;

Biciklete 20 VENUM Pepper

(0 Vleresime)

34,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete 20" Venum Red Chilly, e madhe ndertuar nga trup me material alumini te qendrueshem, dizanj i bukur sportiv, numri i marsheve 21, edhe me drita fosforshente per te ndricuar naten.
Sasia
Raporto

Kodi: #51401

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lego

Kontakt

Shperndaje

Biciklete 20" Venum Red Chilly, e madhe ndertuar nga trup me material alumini te qendrueshem, dizanj i bukur sportiv, numri i marsheve 21, edhe me drita fosforshente per te ndricuar naten.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.