;

Aspirator Simfer

(0 Vleresime)

7,990 Lekë 11,990 Lekë (-33%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Aspirator Simfer Modeli: SM 8662, I duhur per te larguar aromat e ushqimeve qe gatuhen nga ambienti juaj, me 3 nivele shpejtesie, Kapaciteti i thithjes: 500 m3/h, paisur me filter anti yndyre, material inoks i cilesise se larte, Niveli i zhurmes: 63 db, Mund ta instaloni thjeshte ne mur, Permasa: 60 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aspirator Simfer Modeli: SM 8662, I duhur per te larguar aromat e ushqimeve qe gatuhen nga ambienti juaj, me 3 nivele shpejtesie, Kapaciteti i thithjes: 500 m3/h, paisur me filter anti yndyre, material inoks i cilesise se larte, Niveli i zhurmes: 63 db, Mund ta instaloni thjeshte ne mur, Permasa: 60 cm.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.