;

Blender Iskra

(0 Vleresime)

3,290 Lekë 5,990 Lekë (-45%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Severin Mix and Go, Modeli: 3748, Ideal per pergatitjen e smoothi-ve te shijshem, Enë portabël me thika prej celiku inoks per coptim perfekt te frutave dhe perimeve, me 1 nivel shpejtesie, Kapacitet: 0.6 liter, Fuqia: 300 W. Me enen qe shkeputet per ta marre kudo me vete.
Sasia
Raporto

Kodi: #51353

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Severin Mix and Go, Modeli: 3748, Ideal per pergatitjen e smoothi-ve te shijshem, Enë portabël me thika prej celiku inoks per coptim perfekt te frutave dhe perimeve, me 1 nivel shpejtesie, Kapacitet: 0.6 liter, Fuqia: 300 W. Me enen qe shkeputet per ta marre kudo me vete.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.