;

Blender Iskra

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Iskra Modeli: HY-1302-WH, Ideal per pergatitjen e smoothi-ve te shijshem, Enë portabël me thika prej celiku inoks per coptim perfekt te frutave dhe perimeve, Kapacitet: 0.6 liter, Fuqia: 300 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #51352

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Iskra Modeli: HY-1302-WH, Ideal per pergatitjen e smoothi-ve te shijshem, Enë portabël me thika prej celiku inoks per coptim perfekt te frutave dhe perimeve, Kapacitet: 0.6 liter, Fuqia: 300 W.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.