;

BLUZe ME KAPUÇ SUPERNOVA

(0 Vleresime)

3,670 Lekë 4,590 Lekë (-20%)

Shitesi: Joma Sport Gjendja: Ne Stok

  • Dizajn I vecante Joma: felpe për meshkuj me zinxhir dhe xhepa anësorë. Model slim fit me kapuç. Material Poliester Interlock.
Sasia
Raporto

Kodi: #49491

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Dizajn I vecante Joma: felpe për meshkuj me zinxhir dhe xhepa anësorë. Model slim fit me kapuç. Material Poliester Interlock.

Joma Sport

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.