;

BLUZe CAMPUS III E KUQE

(0 Vleresime)

2,790 Lekë 3,490 Lekë (-20%)

Shitesi: Joma Sport Gjendja: Ne Stok

  • Bluze me menge te shkurtra Campus III. Model slim fit, monokolor me shirt te bardhe ne pjesen anesore.
Sasia
Raporto

Kodi: #49453

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze me menge te shkurtra Campus III. Model slim fit, monokolor me shirt te bardhe ne pjesen anesore.

Joma Sport

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.