;

BLUZe E KUQE RACO

(0 Vleresime)

3,200 Lekë 3,990 Lekë (-20%)

Shitesi: Joma Sport Gjendja: Ne Stok

  • Bluze e vecante per vrap dhe ecje ne natyre. Ka pjese te perbera nga MESH per nje transpirim te larte gjate levizjes.
Sasia
Raporto

Kodi: #49449

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze e vecante per vrap dhe ecje ne natyre. Ka pjese te perbera nga MESH per nje transpirim te larte gjate levizjes.

Joma Sport

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.