;

BLUZE ME ZINXHIR E BARDHE

(0 Vleresime)

4,290 Lekë

Shitesi: Joma Sport Gjendja: Ne Stok

  • Felpe per femra me zinxhir dhe kapuc. Ka xhepa anesore me zinxhire te fsheur.
Sasia
Raporto

Kodi: #49433

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Felpe per femra me zinxhir dhe kapuc. Ka xhepa anesore me zinxhire te fsheur.

Joma Sport

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.