;

Ambazhur Ndricimi

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur ndricimi, ideal per tavolinat tuaja te punes, me drita LED cilesore te pademshme per syrin, me 3 nivele ndricimi: te ulet, te mesme dhe te larte, Baze me ndryshim ngjyrash deri ne 256 lloje, fleksibel me rrotullim 360 grade per te zgjedhur pozicionin qe ju pershtatet, Me kabell USB per karikim.
Sasia
Raporto

Kodi: #49314

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur ndricimi, ideal per tavolinat tuaja te punes, me drita LED cilesore te pademshme per syrin, me 3 nivele ndricimi: te ulet, te mesme dhe te larte, Baze me ndryshim ngjyrash deri ne 256 lloje, fleksibel me rrotullim 360 grade per te zgjedhur pozicionin qe ju pershtatet, Me kabell USB per karikim.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.