;

BLUZe CREW IV

(0 Vleresime)

2,100 Lekë 3,000 Lekë (-30%)

Shitesi: Joma Sport Gjendja: Ne Stok

  • Bluzë me dopio jake në forme V, me kontrast ngjyrash në pjesën e mëngëve dhe pjesën anësore.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bluzë me dopio jake në forme V, me kontrast ngjyrash në pjesën e mëngëve dhe pjesën anësore.

Joma Sport

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.