;

BLUZe CREW III

(0 Vleresime)

1,500 Lekë 3,500 Lekë (-57%)

Shitesi: Joma Sport Gjendja: Ne Stok

  • Bluzë material bazik poliester për meshkuj me tre ngjyra të kombinuara nën dizenjon JOMA.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bluzë material bazik poliester për meshkuj me tre ngjyra të kombinuara nën dizenjon JOMA.

Joma Sport

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.