;

BLUZe PA MeNGE CREW III

(0 Vleresime)

1,500 Lekë 3,690 Lekë (-59%)

Shitesi: Joma Sport Gjendja: Ne Stok

  • Bluzë pa mëngë bazike për femra, me jakë V. Material i lehtë i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti sportiv.
Sasia
Raporto

Kodi: #49296

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Veshje Sportive

Kontakt

Shperndaje

Bluzë pa mëngë bazike për femra, me jakë V. Material i lehtë i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti sportiv.

Joma Sport

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.