;

BLUZe COMBI BOJeQIELLI

(0 Vleresime)

1,800 Lekë

Shitesi: Joma Sport Gjendja: Ne Stok

  • Bluze poliester interlok, model bazik per femra.
Sasia
Raporto

Kodi: #49290

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Veshje Sportive

Kontakt

Shperndaje

Bluze poliester interlok, model bazik per femra.

Joma Sport

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.