;

BLUZE GJYSeM ZINXHIR PeR FEMRA

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Joma Sport Gjendja: Ne Stok

  • "Felpe me gjysëm zinxhiri për femra e cila ka pjesë fosforishente në pjesët e mëngëve dhe pjesën e pasme për një vizibilitet më të mirë në zonat me pak ndriçim. E pajisur me dy xhepa me zinxhirë në pjesën e përparme."
Sasia
Raporto

Kodi: #49286

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Veshje Sportive

Kontakt

Shperndaje

"Felpe me gjysëm zinxhiri për femra e cila ka pjesë fosforishente në pjesët e mëngëve dhe pjesën e pasme për një vizibilitet më të mirë në zonat me pak ndriçim. E pajisur me dy xhepa me zinxhirë në pjesën e përparme."

Joma Sport

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.