;

Blender Portabel

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Blender portable, ideal per pergatitjen e lengjeve te ndryshme dhe pijeve plot proteina, mjafton te hidhni perberesit brenda shishes dhe te shtypni butonin i cili ben perzierjen e tyre, ndertuar nga materiale cilesore, mund te merrni me vete kudo edhe kur shkoni ne palester, Me kapak per mbyllje, Funksionon me bateri, Kapaciteti: 450 ml.
Sasia
Raporto

Kodi: #49246

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender portable, ideal per pergatitjen e lengjeve te ndryshme dhe pijeve plot proteina, mjafton te hidhni perberesit brenda shishes dhe te shtypni butonin i cili ben perzierjen e tyre, ndertuar nga materiale cilesore, mund te merrni me vete kudo edhe kur shkoni ne palester, Me kapak per mbyllje, Funksionon me bateri, Kapaciteti: 450 ml.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.