;

Maske Noti

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Maske noti per te gjithe aventurieret, material super cilesor me kanale ajeri qe lejojne lehteisht frymemarrjen nen uje duke u mundesuar oksigjenin e nevojshem, Ka 3 shtresa të mekanizmit të papërshkueshëm nga uji, e pershtatshme per te gjithe.
Sasia
Raporto

Kodi: #48852

Kategori:Produkte Plazhi, Aksesore, Termus

Kontakt

Shperndaje

Maske noti per te gjithe aventurieret, material super cilesor me kanale ajeri qe lejojne lehteisht frymemarrjen nen uje duke u mundesuar oksigjenin e nevojshem, Ka 3 shtresa të mekanizmit të papërshkueshëm nga uji, e pershtatshme per te gjithe.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.