;

Rrahese Dore

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Rrahese dore e rrotullueshme, Nje produkt kaq i nevojshem ne kuzhinen tuaj, Perfekte per rrahjen e vezeve, pergatitjen e kremit apo cokollates per embelsira, Kaq e shpejte dhe praktike, E thjeshte ne perdorim.Material silikoni me trup inoks, Pastrohet mjaft lehte, Kurseni energjine dhe kohen tuaj!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Rrahese dore e rrotullueshme, Nje produkt kaq i nevojshem ne kuzhinen tuaj, Perfekte per rrahjen e vezeve, pergatitjen e kremit apo cokollates per embelsira, Kaq e shpejte dhe praktike, E thjeshte ne perdorim.Material silikoni me trup inoks, Pastrohet mjaft lehte, Kurseni energjine dhe kohen tuaj!

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.