;

Suste Per Muskuj Dore

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Suste per muskuj dore, E shkëlqyeshme për përmirësimin e forcës dhe qëndrueshmërisë se muskujve, ideale edhe per rehabilitim, doreza te buta qe nuk demtojne duart,
Sasia
Raporto

Kodi: #48835

Kategori:Sport & Natyre, Fitness, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Suste per muskuj dore, E shkëlqyeshme për përmirësimin e forcës dhe qëndrueshmërisë se muskujve, ideale edhe per rehabilitim, doreza te buta qe nuk demtojne duart,

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.