;

Aparat Kunder Insekteve

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat kundra mushkonjave dhe insekteve te bezdisshme si minjtë, mollzat, merimangat, milingonat, buburreca e te tjera, Një pajisje me performancë të lartë, mjafton thjesht ta vendosni ne prize, Fale vale te saj qe shperndahen ajo do mbaj larg ambientit tuaj te gjitha inseketet,Voltage: 220 V, Mund ta perdorni kudo: ne shtepi, zyra, ambjent biznesi apo hapesira te jashtme.
Sasia
Raporto

Kodi: #48242

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Aparat kundra mushkonjave dhe insekteve te bezdisshme si minjtë, mollzat, merimangat, milingonat, buburreca e te tjera, Një pajisje me performancë të lartë, mjafton thjesht ta vendosni ne prize, Fale vale te saj qe shperndahen ajo do mbaj larg ambientit tuaj te gjitha inseketet,Voltage: 220 V, Mund ta perdorni kudo: ne shtepi, zyra, ambjent biznesi apo hapesira te jashtme.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.