;

Blender Dore Max

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore Max Modeli: RB 3542, Ndertuar nga material plastike i forte me thika prerese prej celiku inoks mjaft te mprehta, Ideal per coptim perfekt te ushqimeve dhe pergatitjen e salcave, lengjeve apo supave, dizanj ergonomik per perdorim te lehte, 2 nivele shpejtesie, Fuqia: 200 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #48215

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore Max Modeli: RB 3542, Ndertuar nga material plastike i forte me thika prerese prej celiku inoks mjaft te mprehta, Ideal per coptim perfekt te ushqimeve dhe pergatitjen e salcave, lengjeve apo supave, dizanj ergonomik per perdorim te lehte, 2 nivele shpejtesie, Fuqia: 200 W.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.