;

Aromatizues Dhe Boks Muzike Multifunksional

(0 Vleresime)

5,490 Lekë 5,990 Lekë (-8%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Nje paisje kaq e vecante multifunksionale, Sherben si pastrues ajeri per ambinetin, boks muzike me bluetooth dhe llambe aromatizuese, me ane te saj jo vetem permiresoni cilesine e ajeri ne mjedisn ku ndosheni por edhe argetoheni duke degjuar muziken tuaj te preferuar, me drita per te ndricuar ne erresire duke krijuar nje mjedis romantik, Mbulon siperfaqe: 10 ?, Paisur edhe me pult kontrolli, Ideale per shtepi, zyra apo kudo tjeter!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje paisje kaq e vecante multifunksionale, Sherben si pastrues ajeri per ambinetin, boks muzike me bluetooth dhe llambe aromatizuese, me ane te saj jo vetem permiresoni cilesine e ajeri ne mjedisn ku ndosheni por edhe argetoheni duke degjuar muziken tuaj te preferuar, me drita per te ndricuar ne erresire duke krijuar nje mjedis romantik, Mbulon siperfaqe: 10 ?, Paisur edhe me pult kontrolli, Ideale per shtepi, zyra apo kudo tjeter!

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.