;

Blender Iskra

(0 Vleresime)

6,490 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Iskra DL-BL01GS, ideale per pergatitjen e lengjeve te ndryshme, Thika prerese te mprehta per coptim perfekt, me 2 nivele shpejtesie, Kapaciteti: 1.5 liter, Fuqia: 500 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #48012

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Iskra DL-BL01GS, ideale per pergatitjen e lengjeve te ndryshme, Thika prerese te mprehta per coptim perfekt, me 2 nivele shpejtesie, Kapaciteti: 1.5 liter, Fuqia: 500 W.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.