;

Blender Dore Severin

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore Severin 3795, Ideal per coptim perfekt te ushqimeve dhe pergatitjen e salcave apo supave, Paisur me thika prerese prej celiku inoks mjaft te mprehta, dizanj ergonomik per perdorim te lehte, shpejtesia: 13.000 XHIRO / MIN, Fuqia: 600 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #48009

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore Severin 3795, Ideal per coptim perfekt te ushqimeve dhe pergatitjen e salcave apo supave, Paisur me thika prerese prej celiku inoks mjaft te mprehta, dizanj ergonomik per perdorim te lehte, shpejtesia: 13.000 XHIRO / MIN, Fuqia: 600 W.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.