;

Blender Dore ISKRA

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore ISKRA HB-02S, Ideal per coptim perfekt te ushqimeve dhe pergatitjen e salcave apo supave, Paisur me thika prerese prej celiku inoks mjaft te mprehta, dizanj ergonomik per perdorim te lehte, 2 nivele shpejtesie, Fuqia: 400 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #48008

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore ISKRA HB-02S, Ideal per coptim perfekt te ushqimeve dhe pergatitjen e salcave apo supave, Paisur me thika prerese prej celiku inoks mjaft te mprehta, dizanj ergonomik per perdorim te lehte, 2 nivele shpejtesie, Fuqia: 400 W.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.