;

Blender Dore ISKRA

(0 Vleresime)

1,599 Lekë 2,190 Lekë (-27%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore ISKRA SW-218-WH, Ideal per coptim perfekt te ushqimeve dhe pergatitjen e salcave apo supave, Paisur me thika prerese prej celiku inoks mjaft te mprehta, dizanj ergonomik per perdorim te lehte, 2 nivele shpejtesie, Fuqia: 250 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #48006

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore ISKRA SW-218-WH, Ideal per coptim perfekt te ushqimeve dhe pergatitjen e salcave apo supave, Paisur me thika prerese prej celiku inoks mjaft te mprehta, dizanj ergonomik per perdorim te lehte, 2 nivele shpejtesie, Fuqia: 250 W.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.