;

Beres Petullash Max

(0 Vleresime)

2,690 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Beres petullash MAX AK850, paisja e duhur per pergatitjen e petullave te shijshme ne menyre te thjeshte, me kapacitet per 7 petulla, Mjafton vetem te hidhni brumin ne paisje dhe per pak kohe petullat do jene gati me forme, pllaka qe nuk ngjisin, kontroll automatik i temperatures, Fuqia: 700 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #48005

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Thekese

Kontakt

Shperndaje

Beres petullash MAX AK850, paisja e duhur per pergatitjen e petullave te shijshme ne menyre te thjeshte, me kapacitet per 7 petulla, Mjafton vetem te hidhni brumin ne paisje dhe per pak kohe petullat do jene gati me forme, pllaka qe nuk ngjisin, kontroll automatik i temperatures, Fuqia: 700 W.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.