;

Beres Buke Unold

(0 Vleresime)

9,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Beres Buke Unold, Nje pajisje me cilesi te larte e cila ju mundeson gatimin e shume llojeve te bukes se fresket ne komoditetin e shtepise suaj dhe pa shume mundim, Me programe te ndryshme gatimi, mjafton vetem te hidhni perberesit ne ene dhe te ndizni butonin e pergatitjes, Kapaciteti maksimal: 1000 gr, me ekran LCD, Siperfaqe e enes jo ngjitese, Fuqia 460 -545 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Buke Unold, Nje pajisje me cilesi te larte e cila ju mundeson gatimin e shume llojeve te bukes se fresket ne komoditetin e shtepise suaj dhe pa shume mundim, Me programe te ndryshme gatimi, mjafton vetem te hidhni perberesit ne ene dhe te ndizni butonin e pergatitjes, Kapaciteti maksimal: 1000 gr, me ekran LCD, Siperfaqe e enes jo ngjitese, Fuqia 460 -545 W.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.