;

Biçikleta Max Alpine

(0 Vleresime)

29,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete Max Alpine 27.5" , e madhe ndertuar nga trup me material alumin te qendrueshem, sistem trasmisioni me 21 shpejtësi, dizanj i bukur sportiv, Per argetimin gjate shetitjeve me te.
Sasia
Raporto

Kodi: #47957

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Biciklete Max Alpine 27.5" , e madhe ndertuar nga trup me material alumin te qendrueshem, sistem trasmisioni me 21 shpejtësi, dizanj i bukur sportiv, Per argetimin gjate shetitjeve me te.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.