;

Biciklete MAX

(0 Vleresime)

18,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete 24" Max Hummer, e madhe ndertuar nga trup me material alumin te qendrueshem dhe pedale plastike, 21 ingranazhe, 7-shpejtësi zhvendosje ne pjesen e pasme dhe 3 në pjesën e përparme, dizanj i bukur sportiv ne ngjyre gri, Per argetimin gjate shetitjeve me te.
Sasia
Raporto

Kodi: #47955

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Biciklete 24" Max Hummer, e madhe ndertuar nga trup me material alumin te qendrueshem dhe pedale plastike, 21 ingranazhe, 7-shpejtësi zhvendosje ne pjesen e pasme dhe 3 në pjesën e përparme, dizanj i bukur sportiv ne ngjyre gri, Per argetimin gjate shetitjeve me te.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.