;

Biciklete Per Femije

(0 Vleresime)

10,490 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete Per femije 16" Max Super ndertuar nga trup me material celiku me pedale plastike dhe dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin, me sistem frenimi dhe dizanj te bukur, Qe femijet te argetohen duke shetitur me te.
Sasia
Raporto

Kodi: #47946

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lego

Kontakt

Shperndaje

Biciklete Per femije 16" Max Super ndertuar nga trup me material celiku me pedale plastike dhe dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin, me sistem frenimi dhe dizanj te bukur, Qe femijet te argetohen duke shetitur me te.

Ozone Electronics