;

Biciklete Per Femije

(0 Vleresime)

9,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete Per femije 16" Max Happy ndertuar nga trup me material celiku me pedale plastike dhe dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin, me sistem frenimi dhe dizanj te bukur, Qe femijet te argetohen duke shetitur me te.
Sasia
Raporto

Kodi: #47943

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Biciklete Per femije 16" Max Happy ndertuar nga trup me material celiku me pedale plastike dhe dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin, me sistem frenimi dhe dizanj te bukur, Qe femijet te argetohen duke shetitur me te.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.