;

Kondicioner Elektra

(0 Vleresime)

159,990 Lekë 199,900 Lekë (-20%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Kondicioner Elektra EAC/48O/FS/273/E, Mjaft efikas dhe me nje performance te shkelqyer, Me ngrohje dhe ftohje i pershtashem per ditet e nxehta dhe ato te ftohta, Niveli i zhurmes i ulet 54-63 db, Kapaciteti i përgjithshëm 48,000 BTU. Mbulon siperfaqe: 130 m². Permasat: 94x29.8x20 cm, Garanci: 3 vjet.
Sasia
Raporto

Kodi: #47936

Kategori:Elektronika, Klima, Kondicionere

Kontakt

Shperndaje

Kondicioner Elektra EAC/48O/FS/273/E, Mjaft efikas dhe me nje performance te shkelqyer, Me ngrohje dhe ftohje i pershtashem per ditet e nxehta dhe ato te ftohta, Niveli i zhurmes i ulet 54-63 db, Kapaciteti i përgjithshëm 48,000 BTU. Mbulon siperfaqe: 130 m². Permasat: 94x29.8x20 cm, Garanci: 3 vjet.

Ozone Electronics