;

Kondicioner Elektra

(0 Vleresime)

64,990 Lekë 84,990 Lekë (-24%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Kondicioner Elektra ELEKTRA EAC-24R410-BEE, Mjaft efikas dhe me nje performance te shkelqyer, Me ngrohje dhe ftohje i pershtashem per ditet e nxehta dhe ato te ftohta, Niveli i zhurmes i ulet 41 db, me filter antibakterial, Kapaciteti i përgjithshëm 24,000 BTU. Mbulon siperfaqe: 42-45 m². Permasat: 94x29.8x20 cm, Garanci: 3 vjet.
Sasia
Raporto

Kodi: #47935

Kategori:Elektronika, Klima, Kondicionere

Kontakt

Shperndaje

Kondicioner Elektra ELEKTRA EAC-24R410-BEE, Mjaft efikas dhe me nje performance te shkelqyer, Me ngrohje dhe ftohje i pershtashem per ditet e nxehta dhe ato te ftohta, Niveli i zhurmes i ulet 41 db, me filter antibakterial, Kapaciteti i përgjithshëm 24,000 BTU. Mbulon siperfaqe: 42-45 m². Permasat: 94x29.8x20 cm, Garanci: 3 vjet.

Ozone Electronics