;

Kondicioner Elektra

(0 Vleresime)

41,990 Lekë 49,990 Lekë (-16%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Kondicioner Elektra EAC-12I-FOREST, Mjaft efikas dhe me nje performance te shkelqyer, tipi split me teknologji Inverter, Me ngrohje dhe ftohje i pershtashem per ditet e nxehta dhe ato te ftohta, Niveli i zhurmes i ulet 50 db, me ekran LEd dhe filter antibakterial, Kapaciteti i përgjithshëm 12,000 BTU. Konsumi i energjise ne ftohje , 400-1200 W, konsumi i energjie ne ngrohje: 500-1300 W, Mbulon siperfaqe: 20-25 m². Permasat: 20 x77 x25 cm, Garanci: 3 vjet.
Sasia
Raporto

Kodi: #47933

Kategori:Elektronika, Klima, Kondicionere

Kontakt

Shperndaje

Kondicioner Elektra EAC-12I-FOREST, Mjaft efikas dhe me nje performance te shkelqyer, tipi split me teknologji Inverter, Me ngrohje dhe ftohje i pershtashem per ditet e nxehta dhe ato te ftohta, Niveli i zhurmes i ulet 50 db, me ekran LEd dhe filter antibakterial, Kapaciteti i përgjithshëm 12,000 BTU. Konsumi i energjise ne ftohje , 400-1200 W, konsumi i energjie ne ngrohje: 500-1300 W, Mbulon siperfaqe: 20-25 m². Permasat: 20 x77 x25 cm, Garanci: 3 vjet.

Ozone Electronics