;

Aromatizues Per Makine Areon

(0 Vleresime)

1,200 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aromatizues Areon për makinë në formë parfumi i cili sjell freskinë e duhur në makinen tuaj duke ju dhuruar një udhëtim me klas të zhytur në aromë të këndshme. Vjen në formatin 100 ml me aroma të ndryshme.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aromatizues Areon për makinë në formë parfumi i cili sjell freskinë e duhur në makinen tuaj duke ju dhuruar një udhëtim me klas të zhytur në aromë të këndshme. Vjen në formatin 100 ml me aroma të ndryshme.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.