;

Aromatizues Per Makine Areon

(0 Vleresime)

100 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aromatizuesi klasik Areon në formë gjetheje, largon çdo aromë të pakëndshme dhe mbush brendësinë e makinës tuaj me aromë të këndshme për udhëtime të paharrueshme. Prodhuar nga vajrat dhe esencat më të mira duke siguruar aromë për një kohë të gjatë. Me aroma të ndryshme lulesh.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aromatizuesi klasik Areon në formë gjetheje, largon çdo aromë të pakëndshme dhe mbush brendësinë e makinës tuaj me aromë të këndshme për udhëtime të paharrueshme. Prodhuar nga vajrat dhe esencat më të mira duke siguruar aromë për një kohë të gjatë. Me aroma të ndryshme lulesh.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.