;

Antifriz MOTOX 4L -60°C Koncentrat

(0 Vleresime)

1,700 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • MOTOX Antifriz, garanton sigurinë për makinen tuaj, me nje formulë të veçante për ta mbrojtuar atë nga temperaturat ekstreme deri në -60°C, për radiatorët e të gjitha llojeve të automjeteve.
Sasia
Raporto

Kodi: #47736

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

MOTOX Antifriz, garanton sigurinë për makinen tuaj, me nje formulë të veçante për ta mbrojtuar atë nga temperaturat ekstreme deri në -60°C, për radiatorët e të gjitha llojeve të automjeteve.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.