;

Aromatizues Ambienti

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aromatizues ambienti, Eshtë një zgjidhje efektive dhe ekonomike kundër aromave të pakendshme, Përmirëson cilësinë e ajrit në shtëpi apo kudo tjeter shpejtë dhe thjeshtë, Mjafton te vendosni aromen brenda paisjes dhe ajo do te shperndahet ne te gjithe ambientin, Mbluon siperfaqe te medha, Funksionon me 2 bateri te perfshira, Me arome te kendshme lulesh.
Sasia
Raporto

Kodi: #47715

Kategori:Elektronika, Klima, Klimatizues

Kontakt

Shperndaje

Aromatizues ambienti, Eshtë një zgjidhje efektive dhe ekonomike kundër aromave të pakendshme, Përmirëson cilësinë e ajrit në shtëpi apo kudo tjeter shpejtë dhe thjeshtë, Mjafton te vendosni aromen brenda paisjes dhe ajo do te shperndahet ne te gjithe ambientin, Mbluon siperfaqe te medha, Funksionon me 2 bateri te perfshira, Me arome te kendshme lulesh.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.