;

Pompe Uji me Karikim

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pompe me karikim per nxjerrjen e ujit, Dizenjuar per tu vendosur tek shishja e ujit thjesht duke e fiksuar si tapa, Me pas mjafton vetem te shtypni butonin e siperm dhe nepermjet fuqise thithese mund te nxirrni ujin ne cdo kohe qe deshironi, Kaq praktike dhe e domosdoshme ne perdorim, Karikohet me ane te fishes USB per 3-4 ore, Pershtatet pothuajse me te gjitha madhesite e shisheve, kapaciteti i baterise: 1800 mAh.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pompe me karikim per nxjerrjen e ujit, Dizenjuar per tu vendosur tek shishja e ujit thjesht duke e fiksuar si tapa, Me pas mjafton vetem te shtypni butonin e siperm dhe nepermjet fuqise thithese mund te nxirrni ujin ne cdo kohe qe deshironi, Kaq praktike dhe e domosdoshme ne perdorim, Karikohet me ane te fishes USB per 3-4 ore, Pershtatet pothuajse me te gjitha madhesite e shisheve, kapaciteti i baterise: 1800 mAh.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.